Честит рожден ден, ю литъл Riir!
Бъди все така кьопаво същество ^_^
А и съвсем забравих - трябва да се усмихваш, да се радваш да сбъднеш всичките си мечти и никога да не забравяш, че си Исси. ;>
Ти си едно от най-странните ми познанства. И все още колекционирам цифри! ;>
октомври 15th, 2015 at 14:30
Това е толкова мило, Жълт. :>
Обещавам да съм Исси до край!
октомври 15th, 2015 at 17:21
Така и трябва! ;>
октомври 23rd, 2015 at 13:57
Хахахахаха, звучиш като мъжа ми. ;>